FC Barcelona dnes otvorila svoj prvý obchod v Madride

V priebehu dnešného dňa oficiálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona prostredníctvom svojich sociálnych sieti informovala, že dnes otvorila svoj prvý oficiálny obchod v hlavnom meste Španielska v Madride.

Táto predajňa sa nachádza v centre v historickom paláci Palaciu de Gavira a ma celkovo 190 m2 rozdelených na dve poschodia, čím ponúka priestor pre 100% Barça zážitky. Ide o inovatívne miesto predaja v súlade so sesterskými predajňami, ktoré dodržiavajú rovnakú dizajnovú schému, vysoko charakteristický koncept, ktorý klub zachytáva pri každom zo svojich najnovších otvorení.

Tento obchod patri pomedzi prvých, ktorý sa nachádza mimo Katalánska a zároveň desiatym oficiálnym obchodom spravovaný na 100% spoločnosťou Barça. Ďalšie oficiálne predajne sa nachádzajú v Canaletes, Passeig de Gracia, Sagrada Família, Westfield La Maquinista, La Roca Village, roh v El. Cort Inglés, letiskové termínály T1 a T2 v Barcelone a v Spotify Camp Nou.

Vyjadrenie Xaviera Barbanyho, riaditeľa FC Barcelona zodpovedného za hokej na kolieskových korčuliach:

“Obchod Barça v Madride je ďalším krokom v plánoch expanzie pre BLM, čo ako viete je Barça Licensing & Merchandesing v riadení maloobchodu a merchandesingu generovaného FC Barcelona. Klub ako ten náš, ktorý je jednou z najväčších športových značiek na svete s miliónmi sledovateľov vzbudzuje obrovský záujem, ktorý sa odráža v početných súpravách a kolekciách oblečenia, ako aj o produktoch, ktoré nesú farby Barçy a erb klubu. Táto stratégia zahŕňa vytvorenie siete oficiálnych predajných miest riadených 100% FC Barcelona s cieľom znovu získať priamu kontrolu nad značkou a pokračovať v našej globálnej expanzii.”

Zdroj: fcbarcelona.com. twitter.com/ FC Barcelona
Foto: fcbarcelona.com