FC Barcelona pripravuje návrat Daniho z La Masie

Útočník Dani Olmo pôsobiaci v Dinamo Záhreb by sa mal stať novou posilou FC Barcelony.

Dani Olmo je mladý 21-ročný útočník, ktorý v súčastnosti hraje za chorvátksky klub konkrétne Dinamo Záhreb. Aktúlne túto sezónu odohráva vo fantastickej forme. Zúčastnil sa aj v Lige Majstrov. Práve vďaka tomuto niet divu prečo sa rozhodla Barcelona kontaktovať tento chorvátsky klub.
Dani Olmo sa zúčastnil aj v rozhovore pre Lesportiu, v ktorom povedal, že je nadšený s možnosťou sa vrátiť do klubu.

Som spokojný, že sa špekulácie premenili na reálnu ponuku a, že Barca zvažuje možnosť priviesť ma späť domov. V La Masii som strávil 6 rokov a naučili ma životné hodnoty.

Mojím cieľom je ísť na ďalšie Majstrovstvá Európy, bude to ťažké ak ďalších 6 mesiacov hrať v nižšej súťaží, ako je tá Chorvátska. Chcem urobiť krok vpred, nielen ísť na EURO, ale sa aj neustále zlepšovať.

Ak sa kluby dohodnú, bude pre mňa lepšie odísť teraz, ako to je možné.

zdroj www.bleacherreport.com
foto youtube/ i.ytimg.com