FC Barcelona sa v semifinále Copa del Rey stretne s Realom Madrid

V priebehu dnešného dňa v poobedňajších hodinách sa konalo žrebovanie semifinálových dvojíc.

FC Barcelona sa v semifinále tohtosezónneho Copa del Rey stretne s Realom Madrid. Tentokrát sa zápas bude hrať na odvetné zápasy. Podľa zistených informácii sa prvý zápas odohrá na Santiago Bernabéu v termíne 1. alebo 2. marca a odvetný zápas sa bude odohrávať na Camp Nou v termíne 4./5. alebo 6. apríla. Finálový zápas sa odohrá 6. mája na štadióne La Cartuja v Seville.

V druhom semifinálovom zápase sa stretne Osasuna s Altetic Bilbaom, ktorý je na programe 1. marca a odveta 4./5. alebo 6. apríla v San Mamés.

Ďalšie spoločné stretnutie
V tejto sezóne sa Katalánsky klub FC Barcelona spolu s Realom Madrid stretli už dvakrát. Zápas v La Lige na Santiago Bernabéu, kde Real Madrid zvíťazil 3:1 a ďalší zápasom bolo finále Superpohára v Saudskej Arábii, kde Barcelona zvíťazila rovnakým skóre.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com