Félix: Je dobré dostať Gironu pod tlak

Po dnešnej suverénnej výhre sa pred média postavil útočník João Félix, ktorý predniesol krátky pozápasový rozhovor.

Do tohto stretnutia nastúpil prvýkrát od svojho zranenia. “Bol to môj prvý zápas v základnej zostave po zranení a ešte stále sú tu niektoré veci, ktoré mi nevyšli, ale s pribúdajúcimi zápasmi sa budem zlepšovať a budem viac prispievať tímu.”

Útočník João Felix predpokladá, že v klube na úrovni Barçy nemá zaručenú základnú zostavu. “Konkurencia je veľmi dobrá, pretože nám umožňuje dostať zo seba to najlepšie. Čo sa mňa týka, snažím sa urobiť maximum pre seba aj pre klub.”

Portugalčan si pochvaľoval víťazstvo, ktoré Barçu predbežne posunulo na druhé miesto s päťbodovým odstupom za Realom Madrid, kým Girona v pondelok (21:00) neodohrá zápas proti Rayo Vallecano. “Je dobré dostať Gironu pod tlak, pretože teraz budú hrať s vedomím, že sú tretí. Je to dobré aj pre naše sebavedomie.”

Zdroj: sport.es
Foto: twitter.com/Barça Universal