Gerard Piqué: Všetci sme jednotní

Zdieľať:

Koronavírus je téma na dlhé rozprávanie. Pozrime si názor Gerarda Piquého, ktorý o tomto porozprával pre LaLiga Santander Fest.

Ťažký boj
“Boj proti koronavírusu nie je jednoduchý, ale spoločne to zvládneme. V súčastnosti je táto situácia veľmi ťažká, a to, že La Liga podnikla takúto inováciu , napĺňa obrovskou hrdosťou nie len nás hráčov, ale takisto aj kluby a fanúšikov. Každý môže niečím prispieť. Sme spokojní, že sa zúčastňujeme takejto iniciatívy.”

Všetci sme jednotní
“Je veľmi dôležité, aby sme rozlišovali rivalitu na trávniku, v derby, v El Clásicu, od týchto momentov, pretože keď vidíme, že nás ľudia potrebujú, všetci sme jednotní. To však má za následok, že sme hrdí na to, že spoločne tvoríme rodinu La Ligy.”

“To všetko je veľmi ťažké a bude nás to niečo stáť, niektorí z našich blízkych trpia, iný to zase zažívajú na vlastnej koži, ale spoločne si s tým poradíme, pretože spolu sme neporaziteľní.”

Domáca karanténa
“Rodičia sú ako magnet, kamkoľvek ideme, deti nás sledujú. Vždy ich máme za chrbtom, niet onej možnosti. Teraz trávime čas inak, než sme na to boli zvyknutí. Trénujeme na terase a snažíme sa udržiavať vo forme.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com

Peter
Sledujte ma