Gerard Romero: Barcelona dostala ponuku 60 miliónov eur za Frenkieho de Jonga

A máme to tu zas. Média znovu informujú o prípadnom odchode Holandského stredopoliara Frenkieho de Jonga. V priebehu včerajšieho dňa veľmi známy novinár Gerard Romero priniesol informáciu, kde tvrdí, že vedenie Barcelony údajne dostalo novú ponuku, ktorá pochádza z Premier League.

Ako informoval Gerard Romero, FC Barcelona dostala ponuku vo výške 60 miliónov eur za Frenkieho de Jonga z Tottenhamu. Anglický klub navrhuje 55 miliónov eur z pevnej sumy plus 5 miliónov eur premenných. Spurs ponúka stredopoliarovi štvorročnú zmluvu, ktorá mu zaručuje rovnaký plat, aký ma momentálne v Barcelone.

Novinár Gerard Romero, taktiež poukazuje aj nato, že táto ponuka patri pomedzí prvé od Anglického klubu Tottenham Spurs. Holanďan má na stole aj ponuku nového kontraktu od FC Barcelona, no táto ponuka obsahuje zníženie platu.

Portál klubfcbarcelona.sk si myslí, že toto sú ďalšie nepotvrdené špekulácie. Keďže sa Frenkie len nedávno stal otcom, jeho kroky zostanú v Barcelone. Navyše osobne si nemyslím, že by Frenkie mal málo hracieho priestoru. Celú túto situáciu môže však zmeniť aj nový tréner, ktorý má prísť po skončení aktuálnej sezóny.

Foto: fcbarcelona.com