Iñigo Martinez: Po toľkých minútach po sebe som už unavený

Po včerajšej výhre sa pozápasového rozhovoru zúčastnil 32-ročný Španielsky obranca Iñigo Martinez, ktorý zhodnotil priebeh stretnutia a priblížil blížiace El Clasico.

“Teraz je čas na oddych, pretože pred nami je ťažký zápas. Real je vždy ťažký, ale ak sa dobre spojíme môžeme poraziť kohokoľvek.”

“Po toľkých minútach po sebe som už unavený, ale je to normálne. Posledných sedem mesiacov som nebol schopný odohrať 90 minút. Nedávno sa mi to podarilo a dnes v 65. minúte som si všimol, že moje nohy nefungujú tak, ako by mali. Je to normálne, keď sa vraciate po zranení. Stáva sa to každému, kto je dlhodobo zranený.”

“Vidieť, že každý hráč, ktorý  vstúpi na ihrisko, dá zo seba 200 percent. Naposledy hráč, ktorý ešte nikdy predtým nehral, strelil gól pri svojich prvých dvoch dotykoch. Dnes to bol Fermín, veľmi dobrý. K takýmto zápasom treba vedieť pristupovať. Mužstvu sa darí.”

“V zápasoch ako je El Clasico, necítite únavu. Sú jedinečné. Bude to pre mňa prvýkrát. Teším sa naňho. Uvidíme, či budem môcť hrať od začiatku, a ak nie, tak z lavičky.”

Foto: twitter.com/Barça Universal