Jan Oblak: Ak bude Barcelona takto pokračovať, skôr či neskôr vyhrá LaLigu

Po dnešnej tesnej výhre sa pozápasového rozhovoru pre Movistar zúčastnil gólman Atlética Madrid Jan Oblak, ktorý zhodnotil prehru svojho mužstva v Barcelone na Camp Nou.

Pocity po prehre
“Pocity nie sú najlepšie, zápas sme prehrali. V prvom polčase sme si neviedli zle, boli sme celkom dobrí, no nakoniec nám strelili gól. Potom v druhom polčase bola hra otvorenejšia a mali viac príležitosti. Ale v konečnom dôsledku pocity nie sú najlepšie. Prehrali sme a viac sa nedá povedať.”

Možnosti vyhrať LaLigu
“Barcelona je ďaleko pred nami a Real Madrid je taktiež pred nami, takže táto liga bola dlho veľmi ťažká a táto liga pokračuje rovnako. Nemohli sme tomu dať trochu viac emócii. Žiaľ sme prehrali a ak bude Barcelona takto pokračovať, vyhrávať viacmenej zápasy s prevahou, ktorú má, skôr či neskôr ju vyhrá.”

Pokutový kop
“Úprimne povedané, nevidel som to ani som o tom nediskutoval s ostatnými. Tak neviem, čo sa stalo. Ak by protestovali, pravdepodobne sa niečo mohlo stať, ale s rukami nikto nevie, či je to ruka alebo nie. Rozhodujú rozhodcovia. Nakoniec sme prehrali a do Madridu si neodnášame ani bod.”

Zlepšenie Griezmanna v Atléticu
“Neviem, myslím, že táto otázka je pre Antoina. V Atléticu vždy podal svoju najlepšiu verziu, už v prvej etape a v druhej sa mu darí rovnako dobre. Neviem, prečo sa mu v Barcelone tak dobre nedarilo, ale mne je to jedno. Pre mňa je dôležité, že keď je tu s nami, robí to veľmi dobre. Pomáha nám to. Odohral skvelý zápas a som si istý, že v tom bude pokračovať.”

Zdroj: mundodeportivo.com
Foto: marca.com