Joan Laporta: To čo sa stalo na Bernabéu, bola hanba

Prezident Katalánskeho klubu FC Barcelona Joan Laporta počas galavečera hovoril v súvislosti so včerajším rozhodcovským škandálom na Bernabéu počas zápasu medzi Realom Madrid a Almeríou. Prezident vyzval kolektív rozhodcov, aby reagoval.

“To čo sa stalo, bola hanba. Rozhodcovský kolektív musí reagovať na tlak, ktorý je na neho vyvíjaný počas celej sezóny a ak tak neurobím, budeme veľmi znepokojení, pretože dôjde k zanedbaniu svojich funkcii. S víťazstvom sme spokojní. Každým dňom sme silnejší. A v poslednom kole sme kvôli rozhodcovským rozhodnutiam nemohli skrátiť odstup. Ale v tejto sezóne som optimistický. Tím sa zlepšuje, je jednotné, máme hráčov s výbornou kvalitou. Ostatní súperi zakopnú, rovnako ako my. Každý deň pracujeme na tom, aby sme vyhrali všetky zápasy.”

Foto: twitter.com