Lamine Yamall: Zápas proti Neapolu je pre nás najdôležitejší

Po včerajšej veľmi tesnej výhre sa pozápasového rozhovoru zúčastnil strelec jediného gólu Lamine Yamall.

Tesne po skončení zápasu Lamine Yamall nechcel, aby sa pozornosť médií sústredila na neho. “Som veľmi šťastný predovšetkým za víťazstvo tímu a čisté konto,” povedal vo svojom prvom rozhovore na ihrisku pre DAZN.

“Videl som priestor a vystrelil som. Snažil som sa dostať okolo obrancu a keď mi nechal priestor, hľadal som strelu,” povedal Lamine Yamall o svojom veľkolepom góle v závere zápasu. “Streliť gól pred našimi fanúšikmi je splnený sen, ale bol to veľmi ťažký zápas a som šťastný z víťazstva,” dodal útočník, ktorý sa teší na Ligu Majstrov. “Zápas proti Neapolu je pre nás najdôležitejší.”

Zdroj: sport.es
Foto: twitter.com/Barça Universal