OFICIÁLNE: Lewandowski se zranil

Oficiální stránka Barcelony ohlásila, že hvězdný útočník Barcelony se zranil při zápase Ligy Mistrů proti portugalskému Portu. Velká rána pro Barcelonu?

Hvězdný polský útočník Robert Lewandowski se zranil po agresivním zákroku portugalského reprezentanta Davida Carmy. Naštěstí si Barcelona i bez Lewandowskeho poradili 1:0 (gól vstřelil Feran Torres).

Jaké zranění má Robert Lewandowski?
Ze začátku to vypadalo že to bude lehké zranění, ale po chvíli se modřiny u jeho holeně zhoršovaly. Dneska Lewandowski podstoupil zdravotní testy a bylo prokázáno, že polský reprezentant si vymkl levý kotník.

Kdy bude zase Lewandowski střílet góly za Barcelonu?
Deník AS tvrdí že Robert utrpěl výkon 2. stupně, a že bude fit za 3 až 4 týdny. Polský reprezentant určitě vynechá polskou kvalifikaci na 2024, potencionálně i zápas s Realem Madrid o následujícím víkendu.

Zdroj:goal.com, as.com
foto: twitter.com/Barça Universal