Marc-André ter Stegen: Dnes sme neboli schopní vyhrať, súper bol dobrý

Po včerajšej prehre sa pred média postavil aj brankár Marc-André ter Stegen.

Priebeh zápasu
“Naša intenzita nebola na zlej úrovni. Prvý gól sme inkasovali príliš rýchlo, a to skomplikovalo celú situáciu. Neskôr sme si vytvorili šance, ale neboli sme schopní ani len remizovať. Hnevá ma, že sme sa ocitli v takejto situácii, je ťažké to akceptovať.”

Situácia v tíme
“Nepozerám sa spätne na to, čo bolo, jednoducho analyzujem každý zápas, aby som vyvodil závery. Dnes sme neboli schopní vyhrať, súper bol dobrý. Musíme povstať a navzájom si pomáhať. Pred zápasom proti Atléticu musíme analyzovať chyby a zlepšiť sa.”

Budúcnosť Ronalda Koemana
“Toto nie je otázka na mňa. Pozerám sa na to z perspektívy ihriska. My hráči musíme hrať, čo najlepšie a byť jednotní. Nie je to ľahká situácia, môžeme sa z toho dostať, len ako tím. Urobíme všetko, preto, aby sa to tak aj stalo.”

Zdroj: sport.es, fcbarca.com
Foto: twitter.com/La Senyera