MATCHDAY Barcelona predstavila nový dokumentárny film

FC Barcelona spolu s Rakuten predstavujú novú sériu dokumentárneho filmu, ktorí bude obsahovať bežný život hráčov. Máme sa ozaj načo tešiť.

FC Barcelona a Rakuten predstavujú nový dokumentárny film pod názvom Matchday v ktorom môžeme vidieť exkluzívne zábery, ktoré sme ešte nikdy predtým nevideli. Televízne kamery boli po prvý krát dovolené natáčať každodenný život hráčov ako sú napríklad Lionel Messi, Gerar Pique, Marc-Andre ter Stegen a Luis Suarez.

Nová séria bude pozostávať z ôsmich 45-minútových epizód založených na ôsmich kľúčových hrách, ktoré tím hral v sezóne 2018/2019. Tento seriál sa bude premietať v Rakuten TV. Seriálmi bude sprevádzať herec John Malkoch. Diváci môžu vidieť každý zápas ako hráči vstupujú do šatne a na trávnik. Matchday predstavuje nie len ukážky z výhier, ale aj z prehier.

Medzi kľúčové zápasy predchádzajúcej sezóny, ktoré budú predstavené v tejto sérii, patrí aj El Clasico a to v oboch dieloch. Dozvieme sa ako si hráči dokážu poradiť s tlakom, ako sa na tieto zápasy pripravujú.

Táto séria konkrétne pokrýva výhru v Camp Nou, kde sa im podarilo vyhrať 5:1. a ďalší zápas 0:3.

Okrem futbalu bude táto nová séria zobrazovať aj pohľady na každodenný život hráčov mimo ihriska, ako je napríklad grilovanie doma Luisa Suáreza s Messim a Jordim Albom.

Ako Piqué si spolu so svojou rodinou užíva svoj voľný čas, ako navrhol Ter Stegen svoj nový dom, alebo aj ako Ivan Rakitič varil.

Okrem toho sa tam nájde aj hasič Rafa, ktorý napriek tomu, že pri výbuchu stratil zrak, naďalej si nenecháva ujsť zápasy na Nou Campe.

zdroj www.fcbarcelona.com
foto www.fcbarcelona.com