Média: Chelsea začína rokovania s Barcelonou o prestupe Frenkiho de Jonga

Podľa Britských médií The Athletic a Catalan Sport Anglický klub Chelsea zitenzívňuje úsilie o zisk Holandského záložníka Frenkiho de Jonga. The Athletic informuje, že je málo pravdepodobné, že by sa rokovania tento týždeň pohli napred. Catalan Sport zase informuje, že The Blues už začal oficiálne rozhovory s Katalánskym klubom FC Barcelona.

Čoraz viac pribúdajú dôkazy, že The Blues sa Frenkiho de Jonga len tak nevzdá a bude bojovať až do poslednej stotiny. Podľa denníku Sportu Anglický klub Chelsea kontaktoval vedenie Barcelony začiatkom júla a minulý víkend informovali, že o hráča majú záujem.

Denník Sport taktiež zdôrazňuje, že Barcelona neustále počíta s minimálnym zárbkom vo výške 80 miliónov eur v pevnej sume, čo znamená, že Londýnsky klub bude musieť ponúknu oveľa vyššiu sumu ako Manchester United.

Foto: twitter.com/UtdActive