Média: PSG suspendovalo Lionela Messiho na dva týždne

Stanica RMC Sport uvádza, že bývalý kapitán Barcelony Leo Messi bol zo strany Francúzskeho klubu PSG suspendovaný na dva týždne za cestovanie do Saudskej Arábie bez súhlasu klubu.

“Podľa našich informácii sa PSG rozhodlo potrestať Lea Messiho za odchod do Saudskej Arábie. Argentínčana suspendovali na dva týždne s okamžitou platnosťou”, informuje stanica RMC Sport.

“Messi plánoval túto cestu už skôr, ale hovorí sa, že Luís Campos mu vysvetlil, že načasovanie bolo nevhodné, pretože PSG stále nezaistilo ligový titul. Messi sa však rozhodol inak. Nastúpil do lietadla s rodinou a to zistil Galtiera, tréner PSG”, píše portál Football Talk.

L´equipe informuje, že v rámci tejto suspendácie Argentínsky útočník nebude môcť trénovať s tímom a nedostane svoj plat. Vynechá tak dva ligové zápasy. Spomínaný zdroj taktiež informuje, že Leo Messi od budúcej sezóny nebude hrať za Francúzsky klub PSG.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Leo Messi (@leomessi)

Zdroj: fcbarca.com, Instagram/Leo Messi, twitter.com/Leo Messi Fan Club
Foto: marca.com