Mundo Deportivo: Barcelona bude hrať na konci sezóny proti Iniestovi

Katalánsky klub FC Barcelona už dlhšie plánuje odohrať priateľský zápas po skončení aktuálnej sezóny. Ako informoval denník Mundo Deportivo, hráčov Blaugranas bude čakať zápas proti Vissel Kobe, kde aktuálne hra bývalý kapitán FC Barcelona Andrés Iniesta.

Barcelona ukončí sezónu v priebehu 3. alebo 4. júna zápasom proti Celte v posledný hrací deň LaLigy. Hneď po tomto zápase ma klub naplánovaný odlet do Japonska, kde by 6. júna odohral priateľský zápas, ktorý by sa mal konať v Tokiu. Podľa zistených správ by to mal byť priateľský zápas proti spomínanému klubu Vissel Kobe, v ktorom stále figuruje Andrés Iniesta.

Vissel Kobe bude v polovici sezóny, ale medzi 3. až 10. júnom ma voľno, čo by znamenalo, možnosť odohrania tohto plánovaného priateľského zápasu. Mundo Deportivo uvádza, že Barcelona dokončuje ešte detaily pred oficiálnym oznámením plánovaného súboja organizovaného NSN. Vedenie Barcelony sa rozhodol pre tento priateľský zápas, aby zvýšila svoje príjmy, rovnako ako to bolo pred rokom v Austrálii, kde Katalánci zarobili 5 miliónov eur.

Foto: twitter.com/Fabrizio Romano