Mundo Deportivo: Barcelona odohrá priateľský zápas v Japonsku

Fernando Polo z denníka Mundo Deportivo prináša informáciu, že Katalánsky klub FC Barcelona sa už dohodla na priateľskom zápase, ktorý bude prebiehať v Japonsku, krátko po poslednom zápase aktuálnej sezóny. Posledné kolo Španielskej LaLigy je na programe cez víkend 3. až 4. júna.

Barcelona musí svoje skoré vypadnutie z Ligy Majstrov aj Európskej ligy zmierniť na ekonomickej úrovni priateľskými zápasmi. V tejto veci denník Mundo Deportivo prináša informáciu, kde tvrdí, že vedenie klubu už uzavrel priateľský zápas, ktorý sa bude odohrávať v Japonsku. Presné mesto ešte nie je známe, no klub je údajne v kontakte s bývalým kapitánom Andrésom Iniestom, momentálne hráčom Japonskej Vissel Kobe. Pre Barcelonu by to bola jedenásta návšteva krajiny. Prvýkrát tam klub vycestoval v roku 1990.

Existuje tu ešte možnosť ďalšieho priateľského zápasu a to pred koncom sezóny, v deň finále Copa del Rey, ktoré je naplánované na 6. mája. Barcelona by túto medzeru mohla vyplniť ďalším priateľským zápasom.

Zdroj: fcbarca.com, mundodeportivo.com
Foto: mundodeportivo.com