Odíde do USA ďalší hráč Katalánskeho klubu?

Všetko nasvedčuje tomu, že toto sú posledné mesiace pre Španielskeho obrancu Sergiho Roberta vo farbách Blaugranas. Kapitánovi klubu FC Barcelony vyprší kontrakt na konci sezóny a nič nenasvedčuje tomu, že bude predĺžený.

Ako informoval Xavi Canals v Katalánskom denníku Sport, Inter Miami zvažuje pokušenie Sergiho Roberta, aby sa pripojil k svojim bývalým spoluhráčom: Messimu, Busquetsovi a Jordimu Albovi. Obranca sám priznal, že mal záujem hrať a žiť v Spojených štátoch, podľa Sport je to možnosť o ktorej kapitán Blaugranas v kontexte blízkej budúcnosti neuvažuje.

Novinár tvrdí, že hráč sa s klubom dohodol, že vedenie bude zvažovať rok čo rok jeho prácu a na základe toho predĺžia jeho kontrakt. Taktiež tvrdí, že Roberto chce byť, čo najdlhšie užitočný pre klub svojho života, no fakty sú také, že jeho úloha v tejto sezóne je okrajová. Ak jeho práca v tíme bude stále rovnaká môže ho ponuka Interu Miami zaujať.

Foto: sport.es