OFICIÁLNE: FC Barcelona spustila vlastnú streamovaciu platformu

Zdieľať:

FC Barcelona dnes oficiálne oznámila spustenie novej streamovacej platformy Barça TV+. Fanúšikovia Barcelony po celom svete môžu vďaka tomuto ambiciónezmu projektu získať prístup k obrovskej databáze audiovizuálneho obsahu súvisiaceho s katalánskym veľkoklubom.

Barcelona chce prostredníctvom Barça TV+ osloviť, čo najväčší počet fanúšikov po celom svete, priblížiť im históriu klubu a zákulisie prvého tímu či ponúknuť rôzne dokumenty a zápasy. Táto platforma je dostupná na oficiálnej internetovej stránke a aplikácii klubu. Je prispôsobená na všetky zariadenia: počítače, mobilné telefóny, tablety či dokonca aj Televízory. Barça TV+ obsahuje viac ako 1000 hodín obsahu a 3000 hodín videí v troch dostupných jazykoch: katalánskom, španielskom a anglickom.

Na televízii Barça TV+ budete môcť sledovať zápasy prvého tímu, Barcelony B, ženský futbal a dokonca aj iné profesionálne mládežnícke sekcie. Okrem tohto platforma ponúka aj prístup k historickým dokumentom ako, aj k exkluzívnym záberom z vonku … Najväčším lákadlom bude zrejme príležitosť sledovať všetky Barcelonské zápasy z posledných 5 rokoch a 65 významných zápasov z histórii klubu, ako je napríklad finále pohára a Ligy Majstrov…

Spoločnosť Barça TV+ je tiež spojené so spustením nového vernostného Premium CULERS Membership. Zakúpením tohto predplatného na mesiac stojí zaokruhlene 5€ a v ročnom predplatnom zaokruhlene 40€.
Samozrejme, že Barça TV+ je aj ZADARMO, ale len v obmedzenom režime. V prípade, že by si niekto kúpil predplatné tak by získal okrem plastovej karty kopu zliav na kúpu lístkoch na zápasy, mal by taktiež kopu zliav v internetovom obchode a kopec ďalších…

zdroj www.fcbarcelona.com, www.fcbarca.com, twitter
foto dailymail

Peter
Sledujte ma