OFICIÁLNE: Gavi bude obliekať dres s číslom 6

Máme tu veľmi nečakaný zvrat v prípade 18-ročného záložníka Gaviho. Ako informoval La Canguardia, rozhodnutie súdu nariadilo Španielskej La Lige (LFP), aby schválila podpis mladíka do prvého tímu Katalánskeho klubu FC Barcelona, v rozpore s prístupom organizácie vedenej Javierom Tebasom.

Oficálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona pred pár hodinami oficiálne oznámila, že 18-ročný mladík Pablo Gavi bude od dnešného dňa obliekať dres s číslom 6. Pablo Martín Páez Gavira zdedil číslo, ktoré nosili hráči ako: Migueli, Guillerno Amor, tréner Xavi Hernández, Denis Suárez, Todibo, Carles Aleña, Riqui Puig a nedávno aj Dani Alves. Číslo 6 bolo voľné od sezóny 2021/22, keď klub opustil Riqui Puig.

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com, twitter.com/ FC Barcelona
Foto: fcbarcelona.com