Pau Cubarsi: Bol to jeden z najlepších dní môjho života

Po včerajšej výhre 3:1 proti Neapolu sa pozápasového rozhovoru zúčastnil mladík Pau Cubarsi. Pre 17-ročného obrancu to boli jeho prvých 90 minút v Lige Majstrov a nakoniec bol zvolený za muža zápasu.

“Bol to jeden z najlepších dní môjho života. Po niekoľkých náročných rokoch sme sa dostali do štvrťfinále. Celý tím si zaslúžil trofej MVP. Sme skupina, všetci sme veľmi spokojní s prácou, ktorú sme počas zápasu odviedli. Prešli sme od tlaku k ambíciám a zvládli sme to.”

“Moja hra je o tom, aby som zostal pokojný, robil to, čo dokážem a ak môžem pomôcť tímu, tak je to skvelé. Rád vychádzam s loptou zozadu a v súbojoch dávam zo seba 200%. Ocenenie MVP? Viac sa sústredím na žreb a nomináciu Luisa de la Fuenteho, ale o trochu viac na Ligu Majstrov.”

Zdroj: sport.es, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Universal