Pau Cubarsi bol vyhlásený za najlepšieho hráča do 23 rokov a Lamine Yamal gólom mesiaca v LaLige

Fanúšikovia Katalánskeho klubu FC Barcelona majú ťažký týždeň po vyradení z Ligy Majstrov. Na odľahčenie nálady pred El Clásicom prišla nová správa, kde sa píše, že Pau Cubarsi a Lamine Yamal získali svoje ocenenie od LaLigy za predchádzajúci mesiac.

Obranca FC Barcelona Pau Cubarsi získal ocenenie Španielskej LaLigy do 23 rokov za mesiac marec. Mladík odohral 3 celé zápasy proti Mallorce, Atléticu, Las Palmas a vo štvrtom zápase proti Athleticu Bilbau strávil 75 minút.

Na druhej stráne útočník Lamine Yamal získal cenu za najlepší gól mesiaca, ktorý strelil proti Mallorce a ktorý zaručil klubu tri body.

Foto: twitter.com/FCB