Pedri späť v tréningovom procese

Pedri je čoraz bližšie k úplnému zotaveniu zo zranenia. Katalánsky klub dnes zverejnil fotografie z dopoludňajšieho tréningu, na ktorých sa už objavil aj Pedri, ako pracuje s loptou.

Španiel naďalej trénuje individuálne, no fakt, že mu to ide s futbalovou loptou znamená, že jeho rehabilitácia je čoraz efektívnejšia. Xavi počas poslednej tlačovej konferencie povedal, že pocity 20-ročného záložníka sú dobré.

Vzhľadom na zoznam Pedriho zranení, ktoré ho trápili po návrate na trávniky bude trénerský štáb veľmi opatrný pri jeho návrate. Nič nenasvedčuje tomu, žeby sa barcelonský hráč stihol vrátiť na trávniky ešte pred reprezentačnou pauzou. Podľa Mundo Deportivo sa neočakáva, že španielsky záložník bude pripravený pred zápasom proti Athleticu Bilbao 22. októbra. Pedri by vynechal zápasy proti Portu (4. októbra) a aj zápas proti Granade (8. októbra) no dobrou správou v tejto súvislosti je, aj dobra forma Fermina Lópeza.

Foto: twitter.com/Guillembp01

Ronald