Raphinha: Nemyslím si, že sme boli v tomto zápase favorizovaní rozhodcom

Po včerajšej výhre sa pred média postavil 26-ročný útočník Raphinha, ktorý zhodnotil priebeh stretnutia.

“Pocity sú veľmi dobré. Tvrdo pracujeme. Ovocie našej práce sú naše body. Najdôležitejšie je, aby sme si udržali sebavedomie počas celej sezóny.”

“Vedeli sme, že to bude ťažké stretnutie. Sú veľmi dobrí. Vedeli sme, že ak budeme mať príležitosť, budeme ju musieť využiť, aby sme takto netrpeli.”

“Nemyslím si, že sme boli v tomto zápase favorizovaní rozhodcom. Myslím si, že to bolo skvelé stretnutie. Je normálne, že ľudia robia chyby.”

“Pokutový kop na mňa? O nič som nežiadal, ale došlo ku kontaktu a spadol som. Rozhodca pomocou VAR vie, či mal byť pokutový kop alebo nie. Cítil som tam kontakt a spadol som.”

Foto: twitter.com/Fabrizio Romano