Roger Martí potvrdil, že sa o jeho služby v minulosti zaujímala Barcelona

Útočník Španielskeho klubu Levante Roger Martí sa zúčastnil krátkeho rozhovoru pre Superdeporte, v ktorom porozprával o nadchádzajúcom zápase proti Barcelone.

Hráč potvrdil, že Katalánsky klub o jeho prácu prejavilo záujem už v roku 2020 (nakoniec FC Barcelona priviedla do klubu Martína Braithwaiteho) – “Áno, aj keď to už je anekdota. Pravda, viedli sa rozhovory s mojimi agentmi, ktorí vyjadrili záujem klubu FC Barcelona. V tejto chvíli to bolo pre mňa neuveriteľné. Nebudem popierať, že bolo krásne, že sa lub, ako Barca pýtala na moju situáciu. To je však už minulosťou.”

Martin rozprával aj o blížiacom stretnutí proti Barcelone, ktorý je na programe 10.04.2022 o 21:00 – “Musíme odohrať perfektný zápas a naši súperi nemôžu mať svoj deň. Musíme z toho spraviť perfektný zápas na našom vlastnom štadióne. Vieme, že naši fanúšikovia budú fandiť už od začiatku a aj takto mienime pristúpiť k tejto neľahkej výzve. Musíme bežať rýchlejšie, ako naši súperi a byť efektívni. Barcelonu sme už vo Valencii porazil pri predchádzajúcich príležitostiach.”

Útočník do dnešného dňa nestrelil Barcelone gól. – “Chcem strieľať góly proti všetkým svojím súperom [smiech]. Strelil som už Real Madrid, Atléticu, Seville, Valencii… Je pravda, že proti Barcelone som ešte nikdy neskóroval. Dúfam, že sa mi to v nedeľu podarí.”

Martín pozná dôležitosť tohto stretnutia. Hlavným dôvodom je aj zostúpenie z ligy – “Uvedomujem si dôležitosť tohto duelu, pretože po ňom hráme s takým priamym rivalom, akým je Granada. Ak dostaneme niečo pozitívne, budeme všetko vnímať jasnejšie. Teraz musíme myslieť na nedeľu. Uvidíme, čo bude po dueli s Barcelonou.”

Foto: instagram.com/ rogermartii9 rogermartii9