Rokovania o predĺžení zmluvy so Sergiom Busquetsom sa zastavili

Napínavá sága menom Busquets a tisíc nepredĺžených kontraktov stále nemá rozuzlenia.. iba že by?

Od konca decembra, teda už skoro 4 mesiace, vás fanúšikov informujeme, že to medzi táborom sabadellského rodáka s kapitánskou páskou a vedením klubu nevyzerá najrozhodnejšie. Keď Xavi presvedčil Busquetsa o zotrvaní na Camp Nou aspoň do konca sezóny, určite sme čakali, že Blaugranas čo chvíľa položia pred Sergia nový kontrakt. Klub si, však, dal poriadne na čas a to zanechalo v 34- ročnom defenzívnom záložníkovi poriadne otázniky.

Klub už ale pred Busquetsa nový kontrakt položil, no rokovania o predĺžení sa zrazu zastavili. Sergio Busquets doteraz neodpovedal na návrh predĺženia spolupráce a jeho budúcnosť v Katalánsku je stále otázna, no čo viac aj pesimistická. Barcelona ponúka v kontrakte ročné predĺženie zmluvy, no výrazné zníženie platu kvôli mzdovým stropom.

Xavi sa k Busiho nerozhodnosti vyjadril nasledovne:

“Uvidíme, ako sa táto sezóna skončí. Chcem, aby pokračoval, ale chápem ho.”

zdroj: Mundodeportivo.com

foto: Sport.es