Ronald Araujo: Sme na dobrej ceste

V priebehu včerajšieho stretnutia sa Kataláncom podarilo zdolať žltú ponorku vďaka gólu Pedriho. Skvelý zápas odohral aj obranca Ronald Araujo, ktorý po zápase poskytol krátky rozhovor.

“Z víťazstva mám veľkú radosť. Dôležité bolo, aby sme dnes vyhrali. Tu je to vždy ťažké. Som rád, že môžem pomôcť tímu v obrane aj v útoku, keď dostanem prihrávku dopredu. Pracujem veľmi dobre v defenzíve aj ofenzíve.”

“Pracujeme veľmi dobre. V minulej sezóne sme inkasovali veľa gólov a bolo pre nás ťažké odohrať zápas s čistým kontom. Všetci sme veľmi dobrí vzadu a stredopoliari uzatvárajú priestory. Útočníci taktiež.”

“Takéto zápasy musíme uzatvárať. Pracujeme na tom, aby sme zostali koncentrovaní, pokračovali vo výhrach a robili svoju prácu. Sme na dobrej ceste, ide nám to veľmi dobre.”

Foto: twitter.com/Barça Universal