Sergi Roberto: Musíme počkať kým Girona zakopne

Po včerajšej prehre sa pozápasového rozhovoru zúčastnil kapitán tímu Sergi Roberto. V rozhovore priznal, že ho táto prehra veľmi bolí, no ak chcú skončiť na druhom mieste v lige budú musieť každý zápas vyhrať a počkať si na zakopnutie Girony.

Pocity po prehre
“Do 65. minúty až do vyrovnania sme boli lepší. Od tohto momentu sme tento zápas opustili. Veľmi ma to hnevá, pretože to bola moja chyba, som veľmi nahnevaný. Ospravedlňujem sa tímu, pretože sme hrali dobrý zápas. Odchádzame odtiaľ nahnevaní.”

Girona otočila výsledok
“Dominovali sme, mali sme loptu. Do druhého polčasu sme išli uzavrieť zápas, ale od momentu vyrovnania sa cítili lepšie. Snažili sme sa, ale nefungovalo to. Bolí to.”

Druhé miesto v LaLige
“Po tomto výsledku nie je všetko na nás. Musíme vyhrať zápasy, ktoré nám zostali a počkať kým Girona zakopne.”

Zdroj: marca.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com