Sergio Busquets: Moja budúcnosť je už viac-menej jasná

Po dnešnej tesnej výhre sa pozápasového rozhovoru zúčastnil 34-ročný kapitán Katalánskeho klubu FC Barcelona Sergio Busquets. V rozhovore okrem iného porozprával aj o svojej budúcnosti.

Ťažkosti v zápase
“V prvom polčase sme na tom neboli najlepšie, keď prišlo na poslednú rozohrávku. Uzavreli sa a nás to prekvapilo. Aj keď sa nám nedarilo, gól napokon prišiel.”

Tesné zápasy
“Odviedli sme veľmi dobrú sezónu. Boli sme solídny tím a udržali sme si veľa čistých kont. A hoci sa nám chvíľami niektoré zápasy ťažko uzatvárali, zaslúžili sme si tento náskok.”

Frenkie de Jong
“Cítim sa veľmi dobre. Keď hrá Frenkie, navzájom sa veľmi dobre dopĺňame.”

Defenzíva
“Keď máte lepšiu pozíciu, tým lepšie sa dokážete vyhýbať protiútokom a to sa nám podarilo veľmi dobre. Mužstvo bolo veľmi solídne. Mali sme aj obrancov, ktorí sú víťazmi v súbojoch, nezabudli sme ani na nášho brankára.”

Budúcnosť
“Moja budúcnosť je už viac-menej jasná. Teraz máme pár dní voľna a keď sa vrátime, porozprávam sa s trénerom a rozhodnem sa.”

Zdroj: marca.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Universal