Sergio Busquets: Stále bojujeme o najvyššie priečky

Zdieľať:

Po včerajšej výhre sa pred klubové média Barça TV postavil aj 34-ročný kapitán prvého tímu FC Barcelona Sergio Busquets. V rozhovore sa vyjadril aj k zostave, kde boli štyria stredopoliari.

Dnes ste odohrali veľmi dobrý zápas…
“Áno, správne. Teraz hráme s ťažkými súpermi, naposledy Villarreal a dnes Athletic. V oboch zápasoch sme podali dobrý výkon v prvom polčase, čo nám dáva pokoj a pohodu pred nadchádzajúcimi zápasmi. Stále bojujeme o najvyššie priečky.”

Aké bolo tajomstvo dnešného stretnutia? Mala hra štyroch stredopoliarov prekvapiť súperov?
“Myslím si, že sme hrali dobre a s veľkou intenzivitou. Athletic je veľmi dobrý tím, ktorý neustále bojuje a je ťažké proti nim hrať. Myslím si, že sme hrali dobre, vyšli sme so štyrmi stredopoliarmi s Pedrim na strane, ktorý neskôr prišiel dovnútra. Myslím, že to naši súperi nečakali, preto sme mali svoje šance a dali sme štyri góly.”

Skvelý výkon Dembélého, tri asistencie a gól…
“Áno, vieme, čo pre nás Ousmane znamená, rovnako ako ostatní krídelníci. Dnes to bol Dembélé, nabudúce by to mohol byť Ansu, Ferran, či Raphinha. Máme veľa hráčov z každého z nich musíme dostať to najlepšie, aby sme hrali lepšie ako tím. Sme na správnej ceste.”

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/infosfcb

Peter
Sledujte ma