Skončí bývalý hráč Barcelony za mrežami?

Po Danim Alvesovi má problémy so zákonom ďalší bývalý hráč Barcelony a zároveň jeho krajan. Douglasa Perreiru môže čakať poriadny trest.

Len skutočné legendy medzi fanúšikmi Barcelony vedia o koho ide. Douglas Perreira, ktorý prišiel na Camp Nou v lete roku 2014 za 4 milióny eur sa zapísal do histórie ako jeden z najnezmyselnejších kšeftov Barcelony pod vedením Josepa Bartomeua (a že tej konkurencie bolo dosť). Brazilec nastúpil za Blaugranas len v 8 oficiálnych zápasoch, dokým v roku 2019 po tucte hosťovaní neodišiel definitívne. Aktuálne ešte len 32 ročný Douglas, ktorý by mohol byť v najlepšom futbalovom veku, je bez klubu a futbal si už dlho nezahrá.

Douglas išiel, bohužiaľ, v stopách Daniho Alvesa, či Ardu Turana. Kým Dani je obvinený zo sexuálneho napadnutia, Arda Turan strieľal v nemocnici plnej ľudí, čomu už niekoľko rokov bolo, tak Douglas Perreira je obvinený z ilegálneho držania strelnej zbrane. Bohužiaľ, hovoríme o bývalých hráčoch Barcelony vo všetkých troch prípadoch.

Ten things to know about Douglas Pereira

Incident sa mal stať ešte 21. apríla v hlavnom meste Brazílie, kedy mal 32 – ročný pravý obránca strieľať zbraňou do vzduchu kalibru 308 na verejnom parkovisku pri Setor de Clubes Esportivo Sul v Brazílii. Podľa svedkov bol bývalý hráč Barcelony plne pri zmysloch, no pred incidentom sa mal nachádzať so svojou manželkou a ďalšími 10 timi ľuďmi na motorovom člne, kde sa požíval alkohol, ktorý mohol zapríčiniť pohádanie sa medzi príbuznými a mohol viesť k Douglasovmu nemiestnemu chovaniu. 32 ročný hráč aktuálne odmieta príslušným orgánom prezradiť, kde strelnú zbraň ukryl a z kadiaľ ju získal. Vyšetrovanie stále prebieha a ex hráča Barcelony môže čakať vysoký trest.

zdroj: GlobalEsporte.com

foto: FC Barcelona.com (2)

Ronald