SPORT: Barcelona sa vzdala prestupu Noussaira Mazraouiho

Katalánsky denník Sport uvádza, že FC Barcelona sa nakoniec rozhodla, že prestup Noussaira Mazraouiho z Holandského klubu Ajaxu nakoniec nezrealizuje. Dôvodom bolo hlavne to, že hráč je veľmi blízko k prestupu do Bayernu.

Noussair Mazraoui je už nejaký ten čas na zozname hľadáčikov FC Barcelona.
24-ročný Holanďan ma za sebou veľmi dobrú sezónu v Ajaxe a pre Katalánsky klub by mohol byť vynikajúcou posilou do obranného pásma. Navyše hráčovi onedlho vyprší zmluva, a tak by mohol prísť do Barcelony úplne zadarmo.

Fabrizio Romano informuje, že o hráča prejavil záujem aj Nemecký klub Bayern Mníchov a zdá sa, že k tomuto prestupu je veľmi blízko. Denník Sport je presvedčený, že Nemecký klub mu dokáže ponúknuť oveľa lepšie finančné podmienky ako Barcelona a práve, preto sa vedenie klubu rozhodlo hráča vzdať a hľadať iné vhodné riešenia pre klub.

Barcelona do obrany plánovala ešte priviesť Césara Azpilicuetu, ktorý je o 8 rokov starší ako spomínaný Noussair Mazraoui. César aktuálne pôsobí v Anglickom klube Chelsea, ale podľa zistených informácii Španiel už akceptoval podmienky zmluvy Barcelony.

Foto: marca.com