Suspendácia hrozí štyrom hráčom Barcelony a trénerovi Xavimu

Zimné prestupové obdobie sa nám už uzavrelo a Barcelona sa dnes večer bude musieť sústrediť na zápas proti Realu Betis. Katalánci tento zápas musia vyhrať, pretože si chcú udržať päťbodový náskok pred rivalom Realom Madrid na čele ligovej tabuľky.

Pred veľmi náročným februárom klub musí postupovať opatrne, najmä s množstvom hráčom, ktorí riskujú suspendáciu v nadchádzajúcom zápase proti Seville v prípade obdržania žltej karty proti Realu Betis.

V skutočnosti existujú až štyria hráči, ktorým hrozí po obdržaní žltej karty suspendácia
na najbližšie stretnutie.

Sergio Busquets, Ronald Araujo, Ferran Torres a Gavi. Všetci títo hráči majú v tejto sezóne La Ligy štyri žlté karty a v prípade ďalšej vynechajú nadchadzajúci zápas proti Seville.

Okrem týchto štyroch hráčov suspendácia hrozí aj samotnému trénerovi Xavimu Hernandézovi a Ousmanemu Dembélému, ktorí majú taktiež na konte štyri žlté karty v tejto sezóne La Ligy. Francuzsky krídelnik však utrpel zranenie a práve vďaka zraneniu v dnešnom zápase nenastúpi.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/La Senyera