Tím LaLigy ma záujem získať iba 19-ročného útočníka Barcelony

19-ročný útočník Estanic Pedrola sa po Alejandrovi Baldemu a Angelovi Alarconovi stal v aktuálnej sezóne mládežníckou senzáciou Katalánskeho klubu FC Barcelona.

Útočník, ktorý momentálne pôsobí v Barçe Athletic, urobil dobrý dojem vďaka svojimi obdivuhodnými výkonmi v mládežníckych súťažiach. V aktuálnej ligovej sezóne sa mu podarilo streliť sedem gólov, čím ukázal svoje driblovanie a schopnosti strieľať góly.

Podľa denníka Mundo Deportivo medzi posledným klubom, ktorý prejavil záujem o mladíka bola CA Osasuna. Vyzerá to tak, že by v skutočnosti mohol mladík obliekať budúcu sezónu práve dres Osasuny, ktorá môže mať nádej, že získa podobnú úroveň úspechu, ako v prípade 21-ročného útočníka Ez Abdeho.

Osasuna pevne verí, že Pedrola by mohol byť v budúcej sezóne rovnako úspešný aj v Španielskej LaLige, keďže aktuálne v mládežníckych kategóriách ukázal svoj obrovský talent.

Katalánsky klub FC Barcelona sa o budúcnosti hráča ešte nerozhodla, ale sú však odhodlaní udržať si hráča dlhodobo, pričom klub má možnosť predĺžiť hráčovi jeho aktuálnu zmluvu do roku 2026.

Hovoriť o budúcnosti útočníka je možno ešte trošku priskoro. Veľa môže závisieť aj od toho, ako sa mladíkovi bude dariť v prípravnej sezóne. Nehovoriac o tom, že by mohol čakať aj na potencionálny odchod niektorých hviezd prvého tímu, pričom ako TOP kandidáti na odchod sa objavili Ferran Torres a Ansu Fati.

V každom prípade, Osasuna rovnako, ako mnoho ďalších obdivovateľov bude v tejto záverečnej kampane pozorne sledovať výkony Pedroly.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/barca buzz