[VIDEO] Zápasy Superligy budú zadarmo

Superliga navrhuje novú inovatívnu digitálnu streamovaciu platformu na sledovanie všetkých jej zápasov naživo a hlavne zadarmo. A22 Sports plánuje vytvoriť poprednú platformu živého športového vysielania s názvom Unify, kde miliardy fanúšikov budú mať možnosť sledovať všetky zápasy Super League zadarmo. Podľa správ Bernda Reicharta sme sa dozvedeli, že platforma Unify bude aj spoplatnená. Každý jeden bude mať zadarmo prístup, no ak chce sledovať zápasy bez reklám, bude si musieť zaplatiť.

Podľa Super League digitálna platforma Unify bude okrem živých zápasov ponúkať aj najdôležitejšie momenty, analýzy a štatistiky zápasov, obsah súvisiaci s klubom a mnoho ďalších interaktívnych možností, ktoré určite každý jeden futbalový fanúšik ocení.

“Verím, že náš návrh vytvorí najvzrušujúcejšiu futbalovú súťaž v Európe a vytvorí lepší a udržateľnejší ekosystém pre mužský a ženský futbal. To posilní historické kluby, ktoré v súčasnosti bojujú o konkurenciu na medzinárodnej úrovni, a zároveň posilní celú futbalovú pyramídu,” povedal Bernd Reichart

“Softvér potrebný na rozsiahle streamovanie už existuje. Komerčná stránka je futbal zadarmo pre milióny fanúšikov. To bude pre inzerentov veľmi atraktívne. Neobjavujeme znovu koleso. Naším prístupom je ísť v šľapajach najlepších zábavných spoločností. Spotify začal zadarmo a teraz má prémiový model bez reklám. Veríme, že keď budú pripojené milióny ľudí, zvyšok ich bude nasledovať. Unify je najlepšia športová súťaž na svete. Jeden šport, ktorý každý miluje, je futbal. Toto je vo futbale novinka a pred vstupom chcú vidieť, ako funguje finančne. Počas prvých troch rokov budeme mať solidárne platby,” povedal Raichart.

Zdroj: fcbarca.com, youtube.com
Foto: marca.com