Visí otáznik nad budúcnosťou Juliána Arauja

Posila zo zimného prestupového obdobia sa v Katalánsku neusadila. Kedy sa rozhodne o budúcnosti Juliána Arauja?

21 ročný mexičan má od svojho príchodu na Camp Nou (na ktorom ešte neodohral ani jeden oficiálny zápas) problémy s aklimatizáciou k novému prostrediu. Araujovi sa nedarí zapadnúť do herného štýlu Barcelony od jeho príchodu v januári. Vieme, že Julián prvotne trénoval s B – tímom FC Barcelony, kde jeho schopnosti monitoroval spolu s Xavim aj Rafa Marquez.

Klub chce dať pravému obráncovi šancu sa ukázať v nadchádzajúcej predsezónnej príprave, ktorá začína tohto júla v USA. Práve predsezónna príprava bude rozhodujúcim faktorom v príbehu Juliána Arauja v Katalánsku – ak klub bude s výkonmi mexičana spokojný, bude s ním rátať do budúcnosti, avšak, ak jeho výkony budú pod očakávaním, klub bude hľadať iné alternatívy.

zdroj: SkySports.com

foto: fcbarcelona.com