Vráti sa Messi na Camp Nou? Majiteľ Interu Miami chce s týmto projektom Barcelone pomôcť

Pred dvoma rokmi Argentínsky útočník Lionel Messi opustil Katalánsky klub FC Barcelona, ktorý si už nemohol dovoliť jeho podpis kvôli finančným problémom z pred–Laportovej éry. Po dvoch veľmi komplikovaných rokoch sa Argentínska hviezda rozhodla svoj zvyšok budúcnosti stráviť vo farbách Interu Miami.

Prezident Katalánskeho klubu FC Barcelona Joan Laporta chce za každú cenu zorganizovať hviezdnemu hráčovi Lionelovi Messimu poctu Barcelone vo veľkom štýle, aby umožnil legende legendárnu rozlúčku. Práve v tomto projekte by mohol Inter Miami Barcelone veľmi pomôcť. Dokonca to prezradil aj samotný Jorge Mas.

“Neviem, či zorganizujeme prípravný zápas alebo Leovu rozlúčku s futbalom, ale je isté, že niečo urobíme. Keď sa otvorí nový Camp Nou, chceme, aby Lionel Messi pozdravil fanúšikov,” povedal Jorge Mas.

Katalánsky kub FC Barcelona bude od budúcej sezóny hrať na Montjuïc, zatiaľ čo vývojové práce budú prebiehať na Spotify Camp Nou.

Zdroj: tuttomercatoweb
Foto: marca.com