Všechna zranění v Barceloně

Zranění ve fotbale byla odjakživa, nicméně nabušený kalendář klubů a národních týmu dávají zabrat všem hráčům na světě. Ošetřovna hlavních klubů na světě, včetně katalánské Barcelony je zřídka prázdná.

Gavi
Španělský fotbalista Gavi byl jako poslední zraněn, během reprezentační přestávky. Španělský záložník po ošklivém faulu vykazoval známky bolesti v kolenu, natož lékařský personál reagoval tím že mu aplikovali chladící sprej na koleno, po pár minutách si extrémně natrhnul křížový vaz v koleni. Bude bohužel chybět do konce sezóny.

Frenkie de Jong
„Distální tibioperoneální syndesmóza pravého kotníku“ od 24.9. Očekává se že bude v zápase proti Rayo Vallecano příští sobotu 25.11.

Sergi Roberto
Zranění chodidla pravé nohy od 18.10, datum návratu není známý.

Ter Stegen
Problémy se zády od 17.11, když se soustředil na německý národní tým. Xaviho Barcelona doufá že německý reprezentant nevynechá ani jeden zápas, protože je to jeden z nejvíce klíčových hráčů.

zdroj: sport.es
foto: instagram.com/Fabriziorom