Xavi povolá strelca Barçy Atletic na zápas Barcelony proti Granade

Po zranení Roberta Lewandowského začiatkom tohto týždňa zostala Barcelona bez prirodzeného hrotového útočníka v seniorskom kádri.

V barcelonskom mládežníckom a rezervnom tíme je množstvo mladých talentov, na ktoré sa Xavi môže obrátiť v prípade potreby.

A podľa novinára Alberta Rogea je Xavi pripravený povolať najlepšieho strelca Barçy Atletic Pau Victora do zostavy prvého tímu na nadchádzajúci zápas La Ligy proti Granade.

21-ročný Pau Victor sa pripojil k Barçe Atletic počas letného prestupového obdobia a prišiel na základe dohody o hosťovaní z Girony s opciou na kúpu.

V skutočnosti je Pau Victor momentálne najlepším strelcom Barçy Atletic v prebiehajúcej sezóne.

Zatiaľ čo Pau Victor sa zdá byť najpravdepodobnejším, že sa dostane na zoznam tímu proti Granade, Xavi má ďalšie možnosti v mládežníckych tímoch, ako sú Angel Alarcon a Marc Guiu.

Najmä Alarcon by mohol byť atraktívnou voľbou vzhľadom na to, že už minulú sezónu okúsil pôsobenie v prvom tíme a vrátil sa po vážnom zranení.

Zdroj: bercauniversal.com

Foto: es.besoccer.com