Zaujímavé štatistiky a fakty po zápase proti Cadizu

Zdieľať:

V priebehu včerajšieho večera sa Xaviho zverencom na štadióne Mirandilla podarilo zvíťaziť 0:1. Autor jediného gólu bol João Felix, ktorý bol vyhlásený za MVP stretnutia. Poďme si spoločne pozrieť zopár zaujímavých faktov a štatistík tohto vzájomného stretnutia.

• Držitelia pernamentiek na Cadiz predali svoje miesta na zápas. Takýchto fanúšikov sa našlo viac ako 700.

• Od prvej minúty vybehli na ihrisko iba traja hráči základnej zostavy proti PSG: Marc-André Ter Stegen, Sergi Roberto a Pau Cubarsí.

• OptaJose: João Felix strelil už šesť gólov v piatich zápasoch za Cadiz. Tento klub patrí k jeho obľúbeným súperom v Španielskej LaLige.

• Pedro Martin: Toto je Xaviho 600. zápas v Barçe v LaLige (505 ako hráč a 95 ako tréner).

• Pedro Martin: Barça neinkasovala gól v LaLige už 583 minút, naposledy proti Celte (17. februára 2024).

• Barça neustále zostáva jediným tímom v Španielskej LaLige, ktorý neprehral ani jeden zápas vonku.

• Odkedy je Xavi trénerom Barcelony, klub zaznamenal 23 víťazstiev v LaLige s bilanciou 1:0 (o 10 viac ako druhé Atlético, Mallorca a Real Sociedad).

Zdroj: fcbarca.com