Zranění v Barceloně, kdo bude fit pro El Clásico?

FC Barcelonu trápí zranění, budou Lewandowski, Pedri a Raphinha fit na zápas katalánské Bracelony proti prvnímu Reálu Madrid ?

Trio hráčů dává FC Barceloně neději, že možná budou fit pro zápas proti prvnímu Reálu Madrid ve španělské La Lize.

Robert Lewandowski
Polský reprezentant Robert Lewandowski pokračuje ve svém úsilí uzdravit se na El Clásico proti dominujícímu Reálu Madrid. Deník AS tvrdí že pocity kolem jeho pocity kolem zotavení nemohou být lepší: necítí vůbec žádnou bolest ve svém levém kotníku, který si vyvrknul proti týmu Porto. Očekává se že běhám pár dní začne trénovat.

Lékaři tvrdí že Lewandowského zranění jde lépe než se očekávalo. Původní diagnóza byla, že Polský kanonýr bude venku 4 týdny. Vypadalo to extrémně nepravděpodobné že se Robert včas uzdraví, a zda se ze Lewandowski vrátí.

Raphinha
Brazilský reprezentant Raphinha na konci září utrpěl zranění hamstringu, diagnóza křídelníka Barcelony byla že 5-6 týdnů je z kola ven. Jeho uzdravení však probíhá lépe než se očekávalo, jeho zdravotní stav je natolik dobrý že se možná zúčastní El Clásica

Pedri
Španělský záložník Pedri je ve finální fázi zotavení, spolu s Lewandowskim a Raphinhou by se mohly zúčastnit El Clásica. Bohužel se El Clásica nezúčastní nizozemský záložník De jong a Jules koundé.

Zdroj: AS.com
foto: twitter.com/Managing Barça