Zubimendi vysiela jasný odkaz Barcelone a Xavimu

Xaviho cieľom v strede poľa bol už nejaký čas Martin Zubimendi z Realu Sociedad, ale manažér Barcelony sa bude musieť toto leto poobzerať inde.

Sú to posledné komentáre stredopoliara, z ktorých je úplne jasné, že nemá záujem o prestup do Barcelony.

“Som viac motivovaný vziať Illarramendiho číslo 4 ako Busquetsovo číslo 5,” povedal v rozhovore pre El Diario Vasco.

Šéf Realu Sociedad Imanol Aguacil tiež na tlačovej konferencii jasne vyjadril, že je úplne presvedčený, že Zubimendi bude jeho hráčom aj v budúcej sezóne.

„Viem, čo si myslí, a viem, čo chce. A nepochybujem o tom, že Martin chce s nami budúci rok hrať Ligu majstrov,“ povedal novinárom.

„Má s nami zmluvu, chce s nami pokračovať, myslím si, že je na tom najlepšom mieste, kde môže pokračovať v raste… A chce byť s nami. Nie je čo viac povedať.”

Xavi si tak bude musieť vyberať z iných možností.

Zdroj: barcablaugranes.com

Foto: football-espana.net