Lionel Messi sa do Barcelony vrátiť nechystá

Zdieľať:

Vyzerá to tak, že sen mnohých culés pravdepodobne splnený nebude. Minimálne nie v blízkej budúcnosti a ani budúcu sezónu. Prestupové špekulácie ohľadom návratu čerstvého majstra sveta späť na Camp Nou sa vynárajú prakticky od jeho odchodu v auguste 2021. Messi by sa mal o svojej budúcnosti rozhodnúť v nasledujúcich dňoch.

Podľa takmer neomylného talianskeho novinára Fabrizia Romana je nová zmluva od francúzskeho giganta už na stole a Messimu chýba už len pero, aby úplne pochoval špekulácie a možno aj šance na jeho návrat “domov”. Podľa slov talianskeho novinára je už 90 – percentná pravdepodobnosť, že Leo Messi aj zmluvu podpíše.

Novinár z denníka Mundo Deportivo – Fernando Polo – tiež prišiel s informáciou, že vzťahy medzi Messim a Barcelonou nie sú úplne ideálne. Lea Messiho malo nemilo prekvapiť, keď FC Barcelona kúpila Ferrana Torresa a Adama Traorého v zimnom prestupovom období keďže Messimu bolo Laportom povedané, že klub nemá financie na to, aby Messiho podpísal. Lionel Messi je, teda na Laportu nahnevaný, avšak priamy telefonát a priama komunikácia od prezidenta Joana Laportu by toto mohla zmeniť.

zdroje: Fabrizio Romano, Fernando Polo
foto: sport.es

 

Ronald