OFICIÁLNĚ: Ter Stegen podstoupí operaci, Peña bude chytat déle než se očekávalo

Německý reprezentant Marc-André ter Stegen podstoupí operaci která vyřeší jeho problémy se zády. Německý brankář bude bez fotbalu 1-2 měsíce. Jeho pozici na stadionu Estadi Olímpic Lluís Companys v Montjuïc převezme Iñaki Peña.

Iñaki tuto sezónu nastoupil do tří zápasů kvůli Stegenovo bolestí zad, Peña nastoupil do zápasu proti Rayo ve Vallecas (1-1) a proti Portu (2-1) a Atléticu de Madrid (1-0) v Montjuïc. Proti Atléticu podal Peña dobrý výkon když vychytal čisté konto. Jejich další zápas bude proti Gironě v katalánském derby.

Ke třem zápasům které odchytal Peña by se mohlo přidat dalších 15. To vše bude záviset na tom, zda se Barça kvalifikuje do finále španělského Superpoháru a jak tým postoupí v poháru, ale nejprve bude muset překonat Osasunu v semifinále, aby se hrálo v Saúdské Arábii a znát svou cestu v soutěži

zdroj: sport.es
foto:instagram.com/Ter Stegen