AS: Ter Stegen sa zajtra podrobí lekárskym testom

Nemecký gólman prvého tímu FC Barcelona Marc-André ter Stegen sa už vrátil do Barcelony po tom, čo vynechal tréningový kemp Nemeckej reprezentácie kvôli zraneniu. Čoskoro sa dozvieme rozsah zranenia, ale počiatočná prognóza je optimistická.

Podľa denníka AS sa očakáva, že Nemec sa v priebehu zajtrajšieho dňa podrobí lekárskej prehliadke, aby posúdili úroveň zranenia a určil, aké kroky je potrebné podniknúť, aby sa hráč mohol vrátiť do najbližšieho zápasu proti Rayo Vallecano.

Počiatočné prognózy sú však optimistické. Novinár Gerard Romero a Katalánsky denník Sport tvrdia, že klub, verí, že zranenie nie je vážne a Ter Stegen by nemal mať problém hrať proti Rayo Vallecano, ktorý je na programe 25. novembra. Roger Torello z denníka Mundo Deportivo a Sergi de Juan z AS to cítia rovnako.

Foto: sport.es