Barcelona trvá na dvoch podmienkach, keď chce predať Torresa

Bez ohľadu na ich budúce ciele na trhu, Barcelona zostáva neoblomná, že jej prioritou, o ktorú sa treba skôr či neskôr postarať, je predaj prebytočných hráčov v kádri.

Jedným z hráčov, o ktorom sa Barcelona domnieva, že by sa mal čo najskôr predať, je španielsky útočník Ferran Torres, ktorý je v súčasnosti považovaný za nadštandardného vzhľadom na požiadavky v katalánskom klube a zaberá miesto v tíme aj v rámci platového rozpočtu.

Podľa španielskeho portálu SPORT Barcelona v súčasnosti pokračuje v hľadaní potenciálnych kupcov pre svojho 23-ročného španielskeho útočníka, aby ho vyradila. Katalánsky klub má však niekoľko rôznych podmienok, za ktorých by Španiela videla odísť.

Barcelona chce buď hosťovanie hráča, ktorý na dve sezóny odíde, alebo trvalý prestup, pri ktorom bude zabezpečená prestupová čiastka minimálne 40 miliónov eur výmenou za jeho odchod.

Správa špekuluje, že to druhé sa momentálne zdá nepravdepodobné, vzhľadom na jeho pokles hodnoty  medzi útočníkmi v Barcelone. Väčšina európskych tímov to navyše považuje za sumu, ktorú by do neho neboli ochotní investovať.

Na druhej strane, perspektíva hosťovania je tá, ktorá je pravdepodobná. Tímy ako Atletico Madrid a Villarreal prejavili záujem, ale jeho vysoký plat je niečo, čo ich trochu odrádza. Hlavnou prekážkou však zostáva neochota samotného hráča.

Zdroj: barcanewsnetwork.com

Foto: football-espana.net