Catalunya Radio: Laporta sa stretol s Jorgem Messim, aby prediskutovali budúcnosť Lea v Barcelone

Podľa novinárov Catalunya Radio v programe “Tot Costa” prezident Katalánskeho klubu Joan Laporta sa počas minulého týždňa stretol s Messiho otcom.

Catalunya Radio informujú, že sa Jorge Messi stretol s prezidentom Joanom Laportom, aby sa porozprávali o troch veciach. Po prvé spor o tom, čo povedal Messiho brat Matias Messi, po druhé pocta, ktorú plánuje Barcelona vzdať Leovi a po tretie možný návrat Lea Messiho do klubu.

Pred niekoľkými dňami Francúzské média informovali, že medzi Messim a PSG sa nepodarilo na stretnutí nájsť vzájomnú dohodu, ktorá by Messimu predĺžila jeho aktuálnu zmluvu, ktorá mu vyprší v priebehu júna. Vedenie PSG malo Messimu ponúknuť predĺženie zmluvy len o jeden rok za horších podmienok, čo bolo odmietnuté.

V priebehu minulého týždňa konkrétne 15. februára v stredu novinári zachytili Messiho otca na letisku El Prat v Barcelone, kam priletel po stretnutí so šéfmi PSG. Je teda pravdepodobné, že sa Jorge skutočne stretol s Joanom Laportom, no žiaľ nie je oficiálne známe, čo sa zistilo.

Na druhej strane Gerard Romero informuje, že Messi aj jeho otec považujú návrat do Barcelony za realizovateľnú možnosť.

Zdroj: fcbarca.com, ccma.cat
Foto: fcbarcelona.com