Europa Press: Súd poslal Daniho Alvesa pred súd za údajné sexuálne napadnutie

V priebehu včerajšieho dňa tlačová agentúra Europa Press informovala, že Barcelonský odvolací súd posiela bývalého obrancu FC Barcelona Daniho Alvesa pred súd za údajne sexuálne napadnutie. Súd potvrdil rozhodnutie vydané vyšetrujúcim súdom na konci vyšetrovania a nariadil začatie
súdneho konania s Danim Alvesom.

Podľa zistených informácii Barcelonský súd súhlasil s tým, že pošle Brazílčana Daniho Alvesa pred súd za údajne sexuálne napadnutie mladej ženy v nočnom klube Sutton. K tomuto incidentu malo údajne dôjsť počas minulého roka a to konkrétne 30. decembra 2022. V rozhodnutí, ktoré včera videla agentúra Europa Press sa píše, že súd potvrdil zatykač vydaný vyšetrovateľom na konci vyšetrovania a nariadil začatie súdneho procesu s futbalistom.

Po vydaní tohto uznesenia majú účastníci konania päť pracovných dní na predloženie svojich stanovísk, v ktorých musia argumentovať, či by mal byť bývalý futbalista Katalánskeho klubu Dani Alves oslobodený alebo odsúdený a ak áno, aký trest by sa podľa nich mal na neho uplatniť.

Foto: sport.es