Iñigo Martínez: Mojím obľúbeným miestom v Barcelone je pláž

V priebehu dnešného dňa denník Mundo Deportivo uskutočnilo sériu rýchlych otázok s 32-ročným Španielom Iñigom Martínezom o jeho rôznych preferenciách.

Obľúbené miesto v Barcelone?
“Pláž.”

Koľko máš tetovaní?
“Pätnásť alebo dvadsať…”

Seriál alebo kniha?
“Seriál.”

Tvoj posledný seriál, ktorý si videl?
“Znova som si pozrel The Walking Dead.”

Šport mimo futbalu
“Padel.” (Tenis)

Štadión
“Camp Nou, hoci Montjuïc nie je zlý.”

Tréner
“Xavi.”

Spoluhráč
“Mnoho. Marcos Alonso, Sergi Roberto… S každým vychádzam dobre.”

Trofej na víťazstvo
“Chcel by som ich všetky, ale miloval by som Ligu Majstrov.”

Záľuby
“Člnkovanie.”

Iñigo Martínez sa taktiež zúčastnil tlačovej konferencie Španielskej reprezentácie pred zápasom proti Cypru, ktorý je naplánovaný na tento štvrtok o 18:00.

Situácia s Lewandowskim a Lamine Yamalom
“V každom zápase je tisíc takýchto správaní. Ľudia sa zameriavajú na jednu vec a na základe tejto akcie sa vytvára celý svet. Tím je jednotný a ich vzťah je veľkolepý. Tento druh polemiky musíme nechať bokom.”

Rozhodcovia
“Téma rozhodcov bola vždy spojená s kontroverziou a bude aj naďalej. Nie je to nič nové. Vždy bude situácia, keď si niektorí ľudia budú myslieť, že bola ruka a iní nie. Dôležité je nechať ich na pokoji. Na rozhodcov je vyvíjaný veľký tlak. Sú situácie, keď nemáme jasno, najmä pri hre rukou. Najdôležitejšie je však dôverovať im a nechať ich robiť si svoju prácu.”

Zdroj: mundodeportivo.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/barcacentre