Je koniec: Messi sa nevracia do Barcelony

Sága o Lionelovi Messim sa konečne blíži ku koncu, keďže Argentínčan sa blíži k prestupu do Interu Miami, podľa správy MARCA.

Hráč sa chce rozhodnúť rýchlo a mal ponuky od Al-Hilal v Saudskej Arábii a Inter Miami v MLS.

Zdá sa, že si za svoju destináciu vybral to druhé, čo by sa dalo chápať ako voľba jeho rodiny, ktorá údajne uprednostnila Miami pred Blízkym východom.

Dnes sa objavili správy, ktoré tvrdili, že MLS bolo čoraz bližšie k podpisu sedemnásobného víťaza Zlatej lopty.

Okrem toho Gerard Romero teraz hlási, že ho Barcelona informovala, že Messiho tábor im povedal, že sa nevráti.

Xavi Hernandez chcel veľmi priviesť Messiho späť do klubu. Zdá sa však, že chýbajúca formálna ponuka, neposkytnutie záruk za jeho registráciu a ponáhľanie sa Argentínčana pri rozhodovaní o svojej budúcnosti prispeli k tomu, že sa znovuzjednotenie neuskutočnilo.

Namiesto toho bude Lionel Messi hrať v Inter Miami, kde mu ponúknu lukratívny finančný balík, ktorý zahŕňa percento zo zisku od partnerov MLS, ako sú Adidas a Apple.

Okrem toho bude mať Messi po odchode do dôchodku aj možnosť kúpiť si podiel v klube MLS, podobne ako David Beckham.

Zdroj: barcauniversal.com

Foto: football365.com